SYSTEMY PRZESUWNE HETTICH

RODZAJE SYSTEMÓW HETTICH:

  • Okucia do drzwi przesuwnych z górnym mechanizmem jezdnym
  • Okucia do drzwi przesuwnych z dolnym mechanizmem jezdnym
  • Systemy do drzwi składanych

Okucia do drzwi przesuwnych z górnym mechanizmem jezdnym

Okucia firmy Hettich do drzwi przesuwnych z górnym mechanizmem jezdnym dają możliwość tworzenia eleganckich rozwiązań dla frontów mebli. Zarówno w sypialni jak i w salonie drzwi przesuwne są rozwiązaniem, które pozwala do maksimum zagospodarować miejsce w szafie. Wygodny, nieograniczony dostęp do jej zawartości, brak ograniczenia powierzchni pomieszczenia przez otwarte drzwi. Lekko i cicho przesuwające się drzwi z Silent System zapewniają wyhamowane domykanie.

 

Okucia do drzwi przesuwnych z dolnym mechanizmem jezdnym

Okucia firmy Hettich do drzwi przesuwnych z dolnym mechanizmem jezdnym oferują najlepiej sprawdzoną technologię. Drzwi przesuwne są zawsze dobrym rozwiązaniem zarówno w meblach mieszkaniowych jak i biurowych. Wygodny, nieograniczony dostęp do zawartości szafy, brak ograniczenia powierzchni pomieszczenia przez otwarte drzwi. Drzwi przesuwane  lekko i cicho.

 

Systemy do drzwi składanych

Rozwiązania do drzwi składanych oferowane przez firmę Hettich umożliwiają interesujący oraz różnorodny design frontów drzwi. Swobodnie poruszające się drzwi lub systemy do drzwi składanych mocowanych do boku lub z prowadzeniem oferują szeroki wybór rozwiązań. Elementy drzwi różnych rozmiarów, o różnych ciężarach i wykonane z różnych materiałów mogą być wygodnie i bezpiecznie przesuwane.