OBRZEŻA MEBLOWE MAAG POLSKA

 

 

MAAG POLSKA- O FIRMIE

 

Firma MAAG Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. została założona w 2005 roku i jako producent profili meblowych PCV od samego początku nieustannie dostarcza na rynek krajowy, jak i zagraniczny obrzeża wysokiej jakości w konkurencyjnej cenie, dbając jednocześnie o bardzo wysoki poziom obsługi klienta, m. in.: dostarczając towar do klienta na drugi dzień roboczy oraz koszty za transport wkalkulowując w cenę produktu.

 

MAAG Polska również w trosce o klienta oraz dbałość o oryginalność swoich wyrobów, znakuje swoje obrzeża znakiem holograficznym, dając klientowi tym samym zapewnienie o oryginalności produktu, umieszczanym na początku oraz na końcu każdego obrzeża.

 

Firma na terenie całego kraju posiada gęstą sieć dystrybucji, co pozwala klientowi na zakup u dowolnie wybranego przez niego dystrybutora. Zaletą produktów MAAG Polska jest zdecydowanie to, że są one produkowane z wysokiej jakości tworzywa PCV, natomiast wszystkie użyte do produkcji składniki, takie jak granulat, barwniki oraz farby nie zawierają w swoim składzie metali ciężkich (ołowiu, kadmu). Bezpieczne użytkowanie produktów MAAG Polska zapewnia uzyskany przez firmę Certyfikat Państwowego Zakładu Higieny.

 

 

Obrzeża MAAG Polska dostosowane są do dekorów oraz grubości płyt oferowanych przez wiodących producentów europejskich na rynku. Firma w swojej ofercie posiada również obrzeża meblowe we wszystkich standartowych rozmiarach. Rozmiar oferowanego obrzeża zależy w głównej mierze od grubości płyty, do której dobierane jest obrzeże meblowe. Podstawową szerokością w ofercie firmy MAAG Polska jest rozmiar 22mm, który przeznaczony jest do płyt o grubości 18 mm. Do tego typu płyt polecane są obrzeża o grubości 2mm, 1mm, 0,6mm. Natomiast do płyt o większej grubości, płyt łączonych, blatów roboczych polecane są obrzeża o następującej grubości: 28x2mm, 32x2mm, 35x1mm, 42x2mm.

 

 

W przypadku potrzeby przez klienta innej grubości obrzeża firma MAAG Polska dysponuje również możliwością wyprodukowania obrzeża w tzw.: rozmiarach niestandardowych, dostępnych na szczególne życzenia klienta, tj.: 15x06mm, 19x06mm, 19x1mm, 19x2mm, 20x05mm, 28x06mm, 28x1mm, 44x1mm, 54x2mm.

 

 

Bogata oferta MAAG Polska pozwala na dopasowanie do gustu i potrzeb klienta obrzeży w kolorach jednolitych, drewnopodobnych, połyskowych. Firma dbając o potrzeby klientów na rynku oraz spełnianie ich oczekiwań stale się rozwija, poprzez systematyczne rozszerzanie swojej kolekcji obrzeży o nowe kolory i dekory, które stale wprowadza do swojej oferty.

 

 

 

 

 

Więcej szczegółowych informacji o produktach MAAG Polska znajduje się na stronie internetowej firmy pod adresem: www.maag-polska.pl oraz na Facebooku firmy www.facebook.com/MAAGPolska.